Magnetoplanární sluchátka T+A jsou pro nejnáročnější audiofily

Pokud patříte mezi náročné posluchače, pravděpodobně se neobejdete bez vysoce kvalitních audio systémů a dalších doplňků. Po takových zařízeních se však nesmíte dívat v běžných elektro prodejnách, zaměřte se spíše na nabídky specializovaných obchodů, jako je například pražské studio AVcenter.cz. Porovnat v něm můžete výrobky high-endových značek Chord Electronics, Accuphase i McIntosh. Stejně tak nechybí v nabídce ani produkty od společnosti T+A.

Splňují vysoké nároky posluchačů. Společnost T+A má v nabídce celou řadu přístrojů, mezi něž patří zesilovače a hudební přehrávače. Samozřejmě nechybí ani vynikající Hi-Fi systémy s dokonalými akustickými vlastnostmi. Jestliže si chcete koupit sluchátka, nadchnou vás svými parametry magnetoplanární sluchátka T+A Solitaire, které vám představíme v následujících řádcích.

Sluchátka poskytují maximální komfort

S referenčními otevřenými sluchátky jsou spokojení i vskutku nároční jedinci. Magnetostatická planární sluchátka poskytují uživatelům maximální komfort. Samozřejmostí je dlouhá životnost, která jde ruku v ruce s prvotřídními materiály. Sluchátka tvoří letecký hliník, který se vyznačuje vysokou odolností, nerezová ocel, dále pak hypoalergenní umělá kůže. Punc elegantnosti sluchátkům vtiskává přírodní kůže Alcantara.

Parametry sluchátek vás uchvátí

Všechny systémy audio T+A se chlubí prvotřídními vlastnostmi, přičemž magnetoplanární sluchátka nejsou výjimkou. Kmitočtový rozsah je od 5 Hz do 54 kHz, impendance dosahuje 80 Ohmů. Zkreslení je menší než 0,015 %. Sluchátka jsou vybavena nesymetrickým jackem 6,35 mm i symetrickým 4,4 mm Pentaconn a také symetrickým XLR. Sluchátka váží pouhých 530 gramů, takže se velice dobře nosí.

Investujte do kvalitních audio zařízení, která vám poskytnou ten nejlepší hudební zážitek.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *