Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce – informuje, organizuje i baví

24 června, 2022 by Žádné komentáře

Kdo se po dlouhé době dostane někam na vesnici, může se divit, proč toto archaické zařízení, drátový rozhlas, pořád někdo používá. Ale nenechte se splést. Hravě předčí i internet a sociální sítě.

V množství informací na internetu se často ztrácíme

Jedni je neumí nabídnout v prioritní podobě, druzí zas najít. Někdo používá Facebook, jiní zas preferují hledat info na webových stránkách. Do toho se objevují další komunikační vychytávky. Jenomže už jich je tolik, že jsou spíše kontraproduktivní. Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce je nad věcí a informuje razantně a nepřeslechnutelně o tom nejdůležitějším. Neukáže sice fotku dětí z hasičských závodů ve vedlejší obci, ale rozhodně zvládne informovat, že se bude v sobotu konat úklid koupaliště a večer je pak pod pergolu místní zábava.

Po drátu to vždy funguje

Drátový rozhlas odolává různým problémům se šířením digitálního signálu. Je jistotou, že bude fungovat i v krizových situacích. Zejména, pokud jej správně servisujete. O servis drátových rozhlasů se v českých obcích a městech stará firma ELMIK. Ta projektuje a montuje nové drátové rozhlasy, rozšiřuje ty stávající, nabízí záruční servis i ten pozáruční. I díky firmě ELMIK (webové stránky: ELMIK.cz) se udržují drátové rozhlasy i u nás v tak perfektním stavu, je zájem o nové i o rozšíření stávajících.

Po drátu se to šíří i jinde

Věděli jste, že drátový rozhlas se využívá i na sportovištích, hřbitovech, v obřadních síních, na nádražích či dokonce ve školách? Tam se montuje spolu s jednotnou časomírou napojenou na zvonění. Své uplatnění nachází i ve firmách. Je schopen ozvučit velké výrobní i skladové haly.

Nezavrhujte drát

Drátový rozhlas je účinnou a skvěle fungující technologií vhodnou pro celou řadu oblastí. Neměl by chybět ani v nově vybudovaných satelitech vedle velkých měst. Společnost ELMIK najde řešení i pro tyto účely.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *