Potřebujete sazenice rajčat? Prodej sazenic zeleniny nabízí JUHAS DP

Po ledových mužích (Pankrác: 12. 5., Servác: 13. 5., Bonifác: 14. 5.) a po Žofii (15. 5.) můžeme začít s vysazováním teplomilné zeleniny, jakou jsou například rajčata či papriky. Kdo má možnost si uhlídat teplotu, může do skleníku a fóliovníku vysazovat i dříve. Prodej sadby zeleniny nabízí rodinný zemědělský podnik JUHAS DP.

Firma JUHAS DP nabízí prodej sazenic zeleniny. Jde zejména o prodej rajčat určených k rychlení ve skleníku a ve fóliovníku. Od konce dubna je možné zakoupit rovněž sazenice paprik. Dalším sortimentem, pokud jde o živou sadbu, jsou sazenice květin a oblíbených bylinek.

Aktuálně firma zahájila prodej oblíbené odrůdy rajčat Tornádo

Tornádo je poloranou odrůdou rajčete s velice stabilními výnosy. Plody odrůdy bývají krásně kulaté a dozrávají na vijanech postupně. Hmotnost rajčat se pohybuje mezi 80 až 100 g. Tato oblíbená interdeterminantní, tedy tyčková odrůda, se pěstuje na jeden, maximálně dva výhony a vyvazuje se k opoře. Plody má Tornádo celočervené bez žíhání. V plné zralosti budou tmavočervené a hodí se proto i pro přípravu rajčatových protlaků, rajčatové šťávy či kečupů. Jde o velice chutnou odrůdu rajčat, která poměrně dobře odolává tradičním nemocím rajčat. Pro omezení praskání plodů se doporučuje vyrovnaná zálivka bez střídání sucha a přemokření. Tornádo se hodí pro pěstování ve skleníku, ve foliovníku i pro venkovní pěstování. Cena sazenic rajčat Tornádo je 14 Kč.

TIP: Hledáte „sazenice zeleniny prodej“? Nabízí je zemědělský podnik JUHAS DP. Firma je prodává ve svých kamenných prodejnách, nebo vám je přiveze v rámci pravidelných rozvozů až do domu. Více informací najdete na webových stránkách www.juhas-dp.cz.

O firmě JUHAS DP s.r.o.

Společnost JUHAS DP je rodinný zemědělský podnik nacházející se v katastru Hevlín na hranicích s Rakouskem ve směru Laa an der Thaya. Zaměřuje se na pěstování, prodej i rozvoz zeleniny a dalších potravin – svých, ale i od jiných partnerů. Firma nabízí především brambory, česnek, též však zahradnické substráty nebo zdravé čaje. Na jaře jsou v sortimentu rovněž sazenice zeleniny, především rajčat a paprik, sazenice bylinek a květin. Kamenné prodejny firmy se širokým pěstitelským sortimentem i s potravinami se nachází v Hrušovanech nad Jevišovkou (hlavní sklad a prodejna) a v Hustopečích u Brna (kamenná prodejna).

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *