Díky Uplifter už revize jeřábů nejsou nepříjemný problém

2 března, 2021 by Žádné komentáře

Pravidelné revize s sebou nesou jenom komplikace. Stroj musíte odvézt do servisního střediska a na pár dnů ho tam nechat. To je hlavní důvod, proč je spousta firem opomíjí, nejsou-li vyloženě povinné. Fungujete taky tak? Pak vás určitě budou zajímat informace o společnosti Uplifter, která nabízí revize jeřábů trochu jinak.

Uplifter je významný evropský hráč na poli manipulační techniky. Minijeřáby, vakuové přístroje, mobilní a přívěsné jeřáby či zdvihací techniku prodává, zapůjčuje a servisuje. Na tom, jaké značky je váš jeřáb, přitom vůbec nezáleží. V servisu si poradí s jakýmkoliv modelem.

O jeřáb nepřijdete, dostanete zapůjčený náhradní

Nemůžete si dovolit přijít o techniku, protože máte dost zakázek a potřebujete plnit termíny? Žádné strachy. Uplifter vám po dobu revize jeřábu zapůjčí náhradní adekvátní stroj.

O váš jeřáb se přitom postarají proškolení pracovníci, kteří mají k dispozici nejen vlastní zkušenosti, ale i výborné technické zázemí. V Uplifter si poradí se vstupními revizemi, záručním i pozáručním servisem, opravami, pravidelnými kontrolami. Rádi vám také poradí, jak se o jeřáby a manipulační techniku obecně starat, aby vám dlouho dobře sloužila.

Oprava v servisním středisku nebo přímo u vás

Uplifter má své servisní pobočky v Praze, Brně, Bratislavě, na několika místech v Polsku a mnoha místech v Německu. Můžete si tedy sami vybrat, které sídlo je pro vás nejbližší. Pokud byste měli problém jeřáb na místo dopravit, lze se domluvit i jinak. Odborníci přijedou přímo k vám.

Máte-li zájem o revize jeřábů, minijeřábů, mobilních či přívěsných jeřábů, stačí se obrátit na jakékoliv servisní středisko. Poradí vám, pomohou. Mají kontakty na ověřené dodavatele náhradních dílů a vyznají se v jednotlivých typech jeřábů. Informujte se u nich rovněž o možnostech údržby a servisu další manipulační techniky.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *