Šnekové dopravníky na obilí od české firmy

15 března, 2021 by Žádné komentáře

Šnekové dopravníky jsou pravděpodobně jedním z nejčastěji používaných přepravních systémů pro sypké materiály, případně drobné kusové materiály. Typicky se využívají na obilí, luštěniny, cement, sádru, popílek, ale i cukr a mouku.

Výroba šnekových dopravníků pro zemědělství je doménou firmy CanAgrocz, s.r.o. Jsou určené zejména na již zmiňované obilí a průmyslová hnojiva, dají se využít jako dávkovače, mísiče, podavače nebo chladiče.

Proč jsou šnekové dopravníky tak výhodné?

Pro přepravu sypkých materiálů přináší řadu výhod. Především jsou uzavřené, což znamená prachotěsnost. Jistě víte, jak se práší z obilí, není to nic příjemného, člověku se v takovém prašném prostředí špatně dýchá. S použitím šnekového dopravníku prašnost rapidně klesá.

Šnekové dopravníky nabízí snadnou manipulaci, vyrábí se dokonce přímo pojízdné varianty opatřené kolečky. Díky tomu je s sebou můžete vzít na pole, zároveň je používat ve skladovacích halách atd.

Různé varianty pro vaše potřeby

Firma vyrábí šnekové dopravníky poháněné hydromotorem i elektromotorem. Jsou dostupné v různých variantách, například s podvozkem či zabudované, s výpadem do strany (praktické pro vozidla jedoucí vedle sebe) a dozadu. K dispozici jsou také v různých délkách a průměrech. S těmito parametry je nejlepší nechat si od odborníků poradit. Firma má bohaté zkušenosti s dodáváním dopravníků do zemědělství a poradí vám, co by bylo dobré zrovna pro vás.

Pořiďte na jednom místě také další pomůcky pro zemědělství

Společnost není jenom „odborníkem na šneky“, prodává i další potřeby pro zemědělství, například provětrávací jehly pro dosoušení a dochlazení obilí na hromadě. Ty jsou dostupné ve třech velikostech, nejmenší jehla pracuje na principu sání, střední a velká mohou být díky otočení ventilátoru využity pro sání i výfuk.

Bližší informace najdete přímo na webu CanAgro: www.canagro.cz.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *