S manipulační technikou půjde i větší stavba rychleji

27 července, 2021 by Žádné komentáře

V současné době existuje spousta strojů, které pomáhají na stavbách, přičemž velice využívané jsou jeřáby s vysokou nosností. Pokud tedy chcete investovat do stavební techniky, neobejdete se bez vhodného jeřábu. V následujících řádcích vám poradíme, jaký model je ideální volbou.

S jeřábem zvládnete jakkoliv náročnou práci

Vybrat si můžete hned z několika druhů – minijeřáby, mobilní a přívěsné jeřáby. S minijeřáby můžete bez problémů pracovat i ve vnitřních prostorách, neboť se chlubí kompaktními rozměry a flexibilitou. Snadno projdou dveřmi, mají poměrně nízkou hmotnost a pohání je buď dieselové motory, nebo elektromotory. Pomocníci s opěrnými nohami a gumovými pásy se stanou vaší pravou rukou v úzkých místnostech i na staveništích, kde se nesmí vyvíjet velký tlak na podlahy. Samozřejmě je nezbytné dodržovat pravidelný servis a revize, o nichž se dočtete více na stránce https://uplifter.cz/revize-jerabu/.

Další variantou jsou mobilní jeřáby bez podpěr, které zvládnou pracovat i s břemeny od dvou do devadesáti tun. V tomto segmentu jsou populární mobilní jeřáby Valla Pick & Carry, které kombinují vlastnosti vysokozdvižných vozíků a velkých jeřábů s opěrnými nohami.

Zapomenout nesmíme ani na přívěsné jeřáby, jež se dokážou přizpůsobit potřebám zákazníka. S těmito jeřáby se vrhnete na realizaci fasád, schodišť i kovových konstrukcí. Zvládnete i instalaci strojů, montáž balkonů či pokrývačské práce.

Kdo jeřáby nabízí?

V této oblasti působí společnost Uplifter CZ, která prodává i pronajímá jeřáby a stavební stroje. Stejně tak provádí i servis a opravy stavebních strojů, takže máte všechno na jednom místě. Uplifter CZ působí v několika evropských zemích, a proto vám dokáže zajistit kvalitní služby po celé střední Evropě. Více informací najdete na https://uplifter.cz/servis-stavebnich-stroju/.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *