Vánoce v novém: bydlení promění záclony i povlečení

13 listopadu, 2020 by Žádné komentáře

Přidáte se k českým hospodyňkám, které to před Vánocemi berou doma z gruntu? Právě v tomto období běžně uklízíme natolik pečlivě, že to děláme skutečně do posledního detailu, včetně praní záclon. A to nás nejspíš motivuje k tomu, že si jednou za čas řekneme: „Proč je rovnou nevyměnit za nové?“

Proto se v českých domácnostech nové záclony kupují nejčastěji před vánočními svátky. A jak si doma tuto investici obhájit? No přece tím, že si o ně řekneme jako o dárek. Samozřejmě takový, který dostaneme s malým předstihem, abychom byt stihly už před Vánocemi obléct do nových záclon.

Záclony donekonečna bílými neudržíme, a když nastane chvíle, že vypadají dokonce již poněkud retro, je čas je vyměnit. Sortiment záclon je stále zajímavější. E-shop Dante.cz nabízí kusové záclony i metráž. Vybrat si lze klasické záclony, voály i organzy. Na jednom místě koupíte též závěsy i kompletní doplňky a pomůcky, například vitrážové tyče, dekorační spony, řasící stužky i prací prostředky určené speciálně na záclony.

Dejte dětem k Vánocům krásně proměněný pokojík

Předvánoční čas je ideální i pro drobné proměny dětského pokojíku. Začít můžete rovněž u záclon. Nedávejte tam ty staré z obýváku. Sortiment dětských záclon si hraje s krásnými dětskými motivy, a ty i obyčejný pokojík promění na pohádkové království.

Další velkou změnu udělá povlečení. Vybírejte jej podle oblíbených pohádkových dětských hrdinů i podle zájmů svých dětí. Holky milují koně, kluci fotbal. Povlečení vnese do dětského pokojíku barvy i splněné sny.

Nové povlečení i v ložnici

V e-shopu Dante.cz samozřejmě pořídíte rovněž povlečení do ložnice, včetně prostěradel i přehozů na postel, polštářů a přikrývek. Vedle klasického povlečení koupíte též to prodloužené, francouzské, nebo povlečení s motivy pro muže.

Nezapomeňte na teplé fleecové deky, které vás zahřejí nejen v ložnici, ale i v obýváku. Jsou skvělým dárečkem pro kohokoliv blízkého. Pro děti máte možnost vybrat deky z fleece či mikroflanelu opět s dětskými motivy.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *