Pracujete doma? Nezapomeňte na pořízení správné kancelářské židle!

6 listopadu, 2020 by Žádné komentáře

Někteří si práci z domova zvolili sami a zcela cíleně si vybudovali kariéru v oboru, který jim umožňuje úplnou nebo alespoň velkou míru samostatnosti. Donedávna převažovali v této skupině podnikatelé, kreativci a další svobodné profese, přestože některé firmy svým zaměstnancům umožňovaly realizovat část svěřené agendy vzdáleně. V letošním roce se ale počet těch, kteří nedocházejí do kanceláře, výrazně navýšil. Přitom ale každý nemá k dispozici odpovídající zázemí.

Ani v domácích kancelářích nesmí chybět kancelářské židle

Pokud je pro vaše podnikání zásadní počítač s připojením k internetu a s klienty a partnery se potřebujete setkávat jen sporadicky, můžete směle řešit každodenní úkoly kdekoli. Přesto jste si jistě ve svém domě či bytě vyhradili místnost, případně alespoň kout, kde máte umístěn stůl i úložné prostory na potřebné dokumenty. A zajisté nechybí pohodlná kancelářská židle. A stejně tomu je v případě, kdy vám zaměstnavatel umožňuje docházet na pracoviště pouze, když je vaše přítomnost opravdu nezbytná. Dost možná ale patříte mezi tu skupinu, pro niž je práce z domu nečekanou a ne zcela vítanou novinkou. Opatření související s koronavirovou pandemií kladoucí velký důraz na omezení mezilidských kontaktů vedla k tomu, že homeworking dostali nařízený mnozí, jenž o něm nikdy ani neuvažovali. I v takovém případě je vhodné minimálně pořízení kvalitní kancelářské židle. Ta opravdu kvalitní vám zpříjemní den a pomůže snáze se vyrovnat s nepříjemnou situací.

Myslete i na své děti! Ergonomické dětské židle zajistí lepší soustředění a ochrání záda

Pohodlí si zaslouží zejména ti nejmenší. Navíc právě oni jsou skupinou, která je nejvíce ohrožená nesprávným sezením. Součástí vybavení dětských pokojů by proto měly být kvalitní a správně navržené dětské židle, které poskytnou optimální podmínky pro studium, kreslení i práci na počítači.

Konferenční židle a jídelní stoly jsou nezbytné v jídelně i zasedací místnosti

Pro příjemné posezení u dobrého jídla s rodinou či přáteli jsou ideální jídelní stoly s dostatečně velkou deskou a bytelnou konstrukcí. Využití nacházejí i ve firemních prostorách určených k poradám. A neméně důležité jsou i konferenční židle.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *