Chcete si dopřát opravdový luxus? Bazén ALBIXON uspokojí i ty nejnáročnější milovníky vodních radovánek

26 listopadu, 2020 by Žádné komentáře

Máte vlastní zahradu, na níž rádi trávíte volné dny? Vybudovali jste na ní terasu, květinové záhonky i altánek a přemýšlíte, jak ji dále zvelebit? Chcete svým dětem dopřát maximum zábavy a zároveň je mít stále bezpečně na očích, zatímco se věnujete domácím pracím, četbě oblíbené knihy nebo vyřizování korespondence? Už jste jim sice pořídili pískoviště a prolézačky, ale cítíte, že stále něco chybí? Rádi se za teplých letních dnů osvěžíte ve vodě, nemáte však poblíž vhodnou vodní plochu? Pořiďte si vlastní bazén!

Jaké typy bazénů jsou dostupné?

Zahradních bazénů je dnes široká nabídka. Nevíte, který vybrat? Každý typ má své klady. Vždy je samozřejmě třeba dobře si rozmyslet, jak velký a hluboký bazén chcete. A také zda vám vyhovuje tradiční obdélník, nebo zda raději zvolíte jiný tvar. Dopřát si totiž můžete i bazén zcela ojedinělého designu. Bez ohledu na to, zda si přejete osvědčenou klasiku nebo naprostý originál, zaručeně vás uspokojí bazén ALBIXON.

Skimmerové bazény

Skimmerové bazény jsou na zahradách rodinných domků, chat a chalup evergreenem. A není se čemu divit. Mezi jejich klady patří vysoká odolnost proti chemikáliím i teplotním výkyvům, barevná stálost a dlouhá životnost. Jsou k dostání v mnoha rozměrech a splňují požadavky velké části zákazníků.

Přelivové bazény

Hladina, která dosahuje horního okraje bazénu a splývá s úrovní terénu, působí elegantně. Právě takovou mají přelivové bazény. Voda z hladiny je sváděna do přelivového žlabu, který vede kolem okraje bazénu. Poté prochází filtrací a znovu vtéká do bazénu. Z bazénu se tak snadno a rychle odstraňují nečistoty.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Klasický obdélník každého neuspokojí. Pro ty nejnáročnější tak jsou ideální bazény vypláštěné těžkou fólií. Právě ty totiž mohou mít v podstatě libovolný rozměr i tvar.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *