Byty u parku Na Vackově splní všechny vaše požadavky

13 října, 2020 by Žádné komentáře

Život v Praze otevírá zcela nové možnosti, jak zlepšit svou životní úroveň, skvěle se pobavit nebo jen na určitou dobu změnit životní prostor. Ať už přemýšlíte o služebním bytě, novém místě pro podnikání v Praze nebo zcela radikální změně adresy, novostavby Praha nabízí zajímavou příležitost, jak příjemně vyřešit střechu nad hlavou.

Byty Na Vackově zastupují moderní útulné bydlení

Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development hravě zbourají všechny předsudky o žižkovské oblasti v Praze. Čeká na vás nový bytový komplex, který přirozeně zapadá do prostředí a díky zajímavému členění nabízí různé možnosti architektonického řešení bytu. Nejen v maximálním využití jeho rozlohy. Mimo standardního pohodlného bydlení s balkony a lodžiemi, v maximálně dvanáctipodlažních domech, zde najdete také skvěle využitý prostor pro přízemní byty se zahrádkou a vlastním soukromím. Samozřejmostí je dostupnost MHD, zastoupení obchodů a služeb, restaurací a sportovního i kulturního vyžití.

Bydlení Na Vackově spojuje kulturní život i výlet do přírody

Nové byty na Vackově Praha 3 potěší milovníky památek, nakupování ale i sportovní nadšence. Najdete zde stylové restaurace, kino Aero, obchodní centrum na Vinohradech. Nové možnosti společenského vyžití přinese také obchodní a rezidenční čtvrť vznikající v oblasti Nákladového nádraží. Pro ty, co mají raději přírodu, je v bezprostřední blízkosti park Židovské pece, sady Na Krejcárku nebo Parukářka.

Pokud se vám lokalita i dispoziční řešení některého bytu Na Vackově zalíbilo tak, že už teď uvažujete o koupi, nepřehlédněte také zvýhodněné možnosti financování pomocí hypotéky Hyposervis. Dispozičně můžete vybírat od 1+kk až 5+kk.

Přesvědčte se i vy, že Na Vackově najdete ten pravý domov.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *