Jak se zbavíte nepojízdného vraku za dvacet čtyři hodin?

28 června, 2023 by Žádné komentáře

Každým dnem se po českých silnicích prohání více než šest a půl milionu osobních vozidel. Průměrné stáří našeho vozového parku patří mezi nejhorší v Evropě, což značí jediné. Spousta automobilů je na pokraji životnosti a slouží jen jako spotřební zboží. Co si počít v situaci, kdy váš prostředek přestane fungovat?

Velmi snadný proces

V dnešní době už dávno není nutné spokojit se s postupným rozprodáváním na náhradní díly nebo výkupem, za nějž dostanete sotva tisíc korun. Likvidace vozidla může být mnohem příjemnějším, rychlejším a výhodnějším procesem. Stačí jen vědět, na koho se obrátit.

Spoustu chvály si za léta praxe zasloužila třeba Ekologická likvidace vozidel Raspenava. Její pole působnosti sahá do blízkého okolí Liberce, Jablonce nad Nisou, Frýdlantu, Turnova, Mladé Boleslavi, Semil, Hrádku nad Nisou a Tanvaldu. Ať už pocházíte z kterékoliv oblasti, máte odtah do sta kilometrů zcela zdarma.

Rychle a výhodně

Klienti si cení zejména bezkonkurenční rychlosti, s níž daní odborníci vyřeší celý proces. Po úvodním telefonátu totiž trvá pouhých dvacet čtyři hodin, než se u vás zastaví a váš autovrak odtáhnou. Naprostou samozřejmostí je i vyplacení peněz rovnou na ruku. Kolik peněz vlastně dostanete? Můžete se začít těšit na částky klidně až deset tisíc korun. Konkrétní výši finanční kompenzace se dozvíte během předběžné domluvy.

Více informací a potřebné kontaktní údaje najdete na internetových stránkách https://zlikvidujauto.cz/. Dočtete se například, že nemusíte dokonce ani chodit na úřad a odhlašovat vozidlo z registru. Stačí jen říct a zmíněná společnost za vás zařídí i tuto nepříjemnost. Preferujete-li osobní domluvu, zastavte se na pobočku přímo v Raspenavě, kdykoliv mezi sedmou ranní až třetí hodinou odpoledne.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *